راهنمای پرداخت شهریه اینترنتی
جمعه , ۴ تیر , ۱۴۰۰
 

اطلاعات لازم جهت پرداخت :

افتتاح حساب در بانک ملی یا ملت و داشتن عابر بانک ملی یا ملت

  • شماره ۱۶ یا ۱۹ رقمی روی کارت
  • رمز اینترنتی کارت (رمز دوم) :‌ که می بایست قبلا از طریق دستگاه خودپرداز مربوط به همان بانک نسبت به تعریف آن اقدام نموده باشند. آنهایی که از کارت هدیه پارسیان استفاده می نمایند این رمز به آنها داده شده است.
  • شماره CVV2 :‌ شماره ۴ رقمی در پشت کارت.

نحوه پرداخت شهریه:

جهت پرداخت شهريه خود شما ميبايستی که از کارت سيبا ( ملی کارت ) و یا ملت کارت استفاده نماييد و گزينه پرداخت شهريه از طريق بانک ملی یا بانک ملت را از منوی امور مالی انتخاب نماييد . ضمنا قبلا ميبايستی که رمز دوم خود را از طريق خودپردازهای بانک ملی و بانک ملت فعال نموده باشيد . پس از کليک روی اين گزينه شما به صفحه ای هدايت می شويد که ميبايست مبلغ بدهی خود را در قسمت مربوطه وارد نماييد.

پس از وارد نمودن مبلغ بدهی خود و کليک روی دکمه پرداخت مبلغ شهريه، شما به سيستم پرداخت اينترنتی بانک هدايت ميشويد که در اين قسمت و در بالای صفحه ميبايست شماره ۱۶ رقمی کارت خود را که به صورت برجسته بر روی کارت شما حک شده است را وارد نماييد ، در قسمت بعد رمز دوم کارت خود وارد نماييد و در قسمت بعد نيز شماره چهار رقمی که در پشت کارت شما درج گرديده را وارد می نماييد . در مرحله آخر سيستم شماره ای را که خود بصورت تصويری برای شما در نظر گرفته است را از شما می خواهد و با وارد نمودن آن و کليک نمودن روی دکمه پرداخت ، شهريه شما پرداخت خواهد شد .

شما عزيزان جهت آگاهی از وضعيت مالی خود می توانيد با مراجعه به قسمت وضعيت مالی از منوی امور مالی از کليه پرداختی های خود در هر نيمسال و همچنين ريز شهريه خود مطلع شويد .

 

تذکرات مهم:

  • برای جلوگیری از شلوغی پرداخت الکترونیکی به بانک و انتخاب واحد به موقع بهتر است به میزان واریزی شهریه خود، قبل از زمان انتخاب واحد نسبت به شارژ حساب و واریز شهریه اقدام نمایید.
  • دانشجویانی که پرداخت الکترونیکی شهریه خود را از طریق بانک ملی و ملت  انجام می دهند حتما دکمه (بازگشت به صفحه پذیرنده )‌را کلیک نمایند در غیر اینصورت مبلغ واریزی از حساب دانشجو کسر نگردیده و دانشجو همچنان بدهکار باقی خواهد ماند. چنانچه بنا به هر دلیل مبلغ واریزی از حساب کسر گردیده اما از مبلغ شهریه کم نشده باشد به لینک (برگشت ناموفق) مراجعه نموده و روی آن کلیک نمایید.
  • دانشجویانی که پرداخت خود را بصورت اینترنتی انجام می دهند، چنانچه مبلغ واریزی از حساب آنها کسر گردیده و از مبلغ شهریه آنها کسر نگردیده و همچنان بدهکار می‌باشند، ‌اگر پس از ۲۴ ساعت مبلغ به حساب اولیه آنها برگشت داده نشد به امور مالی دانشگاه مراجعه نمایند.


موضوع : پرداخت
نویسنده : مدیریت دانشگاه
تاریخ ارسال : Friday, 25 June , 2021 ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : 8
بازدید : 3,222 views

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده تعلق دارد.
Copyright © 2015