برگزاري مراسم افتتاح پروژه آسفالت خيابان دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده
شنبه , ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷
 

برگزاري مراسم افتتاح پروژه آسفالت خيابان دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده خيابان دانشجو و رونمايي از ۱۰ رشته جديد تحصيلي در مقاطع کارشناسي ، کارشناسي ارشد و دکتري دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده

صبح امروز با حضور دکتر يداله رجائي دبير هيأت امناء و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان ، حضرت حجت الاسلام والمسلمين حاج آقا طالبي و موسوي نيا ائمه جمعه شهر های قيدار و صائين قلعه ، فتحي فرماندار شهرستان خدابنده ، تعدادي از مسئولين شهرستان و اساتيد واحد خدابنده ، خيابان دانشجو که منتهي به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده است مورد بهره برداري قرار گرفت .

همچنين در اين مراسم از ۱۰ رشته جديد تحصيلي در مقاطع کارشناسي ، کارشناسي ارشد و دکتري رونمايي شد .

در ابتداي اين مراسم دکتر ميرصادقي ضمن عرض خير مقدم به شرکت کنندگان ، گزارشي از وضعيت واحد ارائه و از تلاشها و پيگيري های مسئولين محترم شهرستان خدابنده و استان زنجان تقدير و تشکر نمودند . ايشان در ادامه به وضعيت تصويب رشته هاي واحد اشاره و روند تصويب رشته ها را که به همت رياست عاليه دانشگاه در سازمان مرکزي و دکتر رجائي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان بوده يادآوري و آن را در توسعه واحد موثر دانستند .

در ادامه فرماندار شهرستان خدابنده به روند آسفالت خيابان دانشجو اشاره کردند و از پيگيري مداوم شخص استاندار در این موضوع خبر دادند.

که در جهت حل مشکل اين واحد اقدام صورت گرفته است .

دکتر رجائي دبير هيأت امنا و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان ضمن تقدير و تشکر از مسئولين شهرستان و استان در آسفالت کردن خيابان منتهي به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده آن را در ثبات و ادامه حرکت رو به رشد واحد موثر دانستند .

دکتر رجائي به اقدامات ارزشمند دکتر میرزاده در طرح تجمیع ۱ و ۲ دانشگاه اشاره و اقدامات صورت گرفته در ساماندهي دبير خانه های هيأت امنای استان را در رسیدگی به وضعیت واحدهای استان موثر دانستند .

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان ضمن اعلام خبر تصويب رشته دکتري زبان و ادبيات فارسي در واحد خدابنده اظهار داشتند با توجه به تعداد زياد متقاضيان و در پاسخ به نيازها و مطالبات جامعه ، رويکرد دکتر ميرزاده در دانشگاه آزاد اسلامي توسعه ی تحصيلات تکميلي ، توجه به درآمد های غير شهريه ای ، سرمايه گذاري در طرحهاي اقتصادي ،تاسیس شرکت های دانش بنیان و … مي باشد .

دکتر رجائي در پايان خواستار توجه بيشتر به دانشجويان و حل مشکلات آنها گرديد .

eslah                 eslah1

eslah2                 eslah3

 موضوع : اطلاعیه
نویسنده : مدیریت دانشگاه
تاریخ ارسال : Saturday, 16 February , 2019 ساعت ۸:۴۹
کد مطلب : 30
بازدید : 1,005 views

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده تعلق دارد.
Copyright © 2015