برگزاری اولین جلسه ستاد اقامه نماز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده
سه شنبه , ۲۷ شهریور , ۱۳۹۷
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده، اولین جلسه ستاد اقامه نماز واحد در سال جاری، روز سه شنبه مورخ ۱۵/۰۱/۹۶ راس ساعت ۱۰ صبح، با حضور ریاست واحد، کارشناس دفتر فرهنگ اسلامی واحد، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خدابنده (حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بیگدلو)، حاج آقا فیضی (امام جماعت دانشگاه) و سایر اعضای ستاد در دفتر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده برگزار ‏گردید.‏
در ابتدای این مراسم دکتر نصرت الله دینمحمدی، ریاست واحد خدابنده ضمن خیر مقدم گویی و تبریک ماه رجب و عید نوروز، به بیان مطالبی در اهمیت والای نماز در دین مبین اسلام پرداخت و خاطر نشان کرد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده در صدد است که با اتخاذ تدابیر عالمانه، به ترویج و توسعه ی هر چه بیشتر فریضه ی نماز در بین کلیه دانشجویان این دانشگاه بپردازد. لذا در این زمینه، نیازمند پیشنهادات و ارشادهای روحانیت محترم به ویژه راهنمایی های ائمه جمعه شهرستان و ریاست محترم اداره تبلیغات اسلامی خدابنده (حاج آقا بیگدلو) است و از رهنمودهایی ایشان استقبال می کند.
در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمی حاج آقا بیگدلو، ریاست سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و سربلندی برای تمامی ملت ایران، از برگزاری اولین جلسه ستاد اقامه نماز و اهتمام جدّی برای برگزاری نماز جماعت در این واحد دانشگاهی، تقدیر و تشکر کردند. ایشان در ادامه به اهمیت برگزاری فریضه نماز جماعت و همچنین اهمیت ماه رجب پرداختند و فرمودند: در خصوص فضیلت ماه رجب همین بس که برای هر روز آن یک حدیث وجود دارد و همانطوری که پیامبر اکرم (ص) فرموده اند: رجب ماه خداست که می بایست از فضیلت های این ماه برای رشد و تعالی معنوی متنعّع شد. ایشان اضافه کردند که علت اینکه شیعه توانسته است با این همه دشمن نه تنها پا برجا بماند، بلکه هر روز نیز در کشورهای مختلف رشد و توسعه یابد همۀ آن به برکت نماز است چرا که نماز، نماد دین است و تنها فریضه ای است که در هیچ مکان و زمان تعطیل نمی شود، بنابر این تنها چیزی که ما را در این دنیا نجات خواهد داد نماز و ایمان به خداست.
سپس حاج آقا فیضی، امام جماعت این واحد: با بیان اینکه یکی از سربازان خادم برای خدمت به مردم می باشند از ریاست واحد بابت اهتمام ایشان برای ترویج فرهنگ اقامه ی نماز در بین دانشجویان، از ایشان تقدیر تشکر کردند.
در ادامه آقای حاجیلو، کارشناس دفتر فرهنگ اسلامی واحد با اشاره به اهمیت تشکیلات ستاد اقامه نماز و نقش ارزشمند تصمیمات اتخاذ شده توسط اعضای شورا ابراز کردند که ارسال مصوبات ستاد نماز به سازمان مرکزی و اجرای بهینه ی آن در واحد، در امتیاز بندی واحد ها تاثیر مثبت بالایی دارد. ایشان با بیان اهمیت اقامه نماز افزودند که خوشبختانه ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی خدابنده به این امر ضروری دینی اعتقاد کامل و راسخ دارند.
در پایان نیز حاضران به بحث و بررسی و ارائه راهکارهایی برای اجرای شدن راهکارهای پیشنهادی اعضای ستاد نماز در این واحد دانشگاهی پرداختند.

                          موضوع : اخبار
نویسنده : مدیریت دانشگاه
تاریخ ارسال : Tuesday, 18 September , 2018 ساعت ۱۷:۱۱
کد مطلب : 272
بازدید : 794 views

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده تعلق دارد.
Copyright © 2015