جلسه ی هم اندیشی هیات رئیسه ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده
جمعه , ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷
 

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده، جلسه ی هم اندیشی هیات رئیسه ی دانشگاه آزاداسلامی واحد با اعضای محترم هیأت علمی، روز دوشنبه مورخ ۰۹/۱۲/۹۵ در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار گردید.
این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. پس از آن دکتر نصرت الله دینمحمدی، رئیس واحد خدابنده با اشاره به جایگاه والای استادی و معلمی گفتند: همواره والا‌ترین و رفیع‌ترین نیاز انسان، کسب علم بوده است. وی با بیان اینکه تعلیم و تربیت صحیح جوانان امروز که آینده سازان این مملکت هستند بزرگ‌ترین خدمت به کشور است تصریح کرد: استادان نقش برجسته‌ای در رشد و بالندگی دانشجویان دارند و می توانند با داشتن اخلاق و منش والای انسانی و اسلامی در کنار تحصیلات عالیه، نقش بزرگی در تعلیم و تربیت و نهادینه کردن باورداشت های درست در جوانان داشته باشند. ریاست واحد عنوان کرد: «این دانشگاهی با داشتن حدودا ۸۰۰ نفر دانشجو در ۷۳ رشته تحصیلی بهترین موقعیت جغرافیایی را در سطح استان برای جذب دانشجو دارد که می بایست در این زمینه (جذب دانشجو) همه اعضای هیات علمی و کارمندان واحد، آستین همت بالا بزنند. ولی مشکلات زیادی نیز گریبانگیر دانشگاه است که از جمله ی آنها می توان به کاهش شدید جمعیت دانشجویی، مشکل وام های میلیاردی و نیروی مازاد تعدادی از کارمندان و اعضای هیات علمی اشاره نمود. ایشان افزودند که اتحاد و همدلی، قانون مداری و نظم و انضباط، بالا بردن کیفیت آموزشی، توسعه شرکت های دانش بنیان، تصویب و توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی و صرفه جویی برای واحد در اولویت برنامه های آتی واحد قرار دارد. در کل چهار شعار اساسی محور حرکت مدیریت جدید را تشکیل می دهد: منش دانشگاهی، دانش سازمانی، تلاش آرمانی و فرهنگ شادمانی.
در ادامه اعضای محترم هیأت علمی با تقدیر از زحمات هیأت رئیسه ی واحد در راستای ارتقای کیفیت و توسعه همه جانبه ی دانشگاه، با ارائه نظرات خود برخی مطالبات و دغدغه‌های پیش روی دانشگاه را مطرح کردند و پیشنهادات ارزنده ای ارائه فرمودند.موضوع : اخبار
نویسنده : مدیریت دانشگاه
تاریخ ارسال : Friday, 17 August , 2018 ساعت ۱۵:۱۶
کد مطلب : 259
بازدید : 225 views

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده تعلق دارد.
Copyright © 2015