تودیع معارفه دانشگاه آزاد اسلامی
سه شنبه , ۲۷ شهریور , ۱۳۹۷
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده، روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ مراسم تودیع و معارفه ریاست واحد خدابنده باحضور دکتر رجایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و مسئولین شهرستان خدابنده در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی خدابنده برگزارشد.
در این مراسم دکتر رجایی از خدمات ارزنده دکتر میرصادقی در زمان تصّدی مدیریت وی در دانشگاه آزاد اسلامی خدابنده تقدیر کرد و دکتر نصرت اله دین محمدی را که از نیروهای کارآمد شهرستان می باشند، بعنوان رئیس جدید واحد معرفی نمودند .
آقای فتحی فرماندار شهرستان خدابنده هم با تشکر از زحمات دکتر میرصادقی و تبریک انتصاب دکتر نصرت اله دین محمدی، دانشگاه را بستر توسعه نیروی انسانی درکشور دانست و گفت: همه مسئولین شهرستان با تمام توان پیگیر حل مشکلات آموزش عالی شهرستان می باشیم و نگاه ما به برقراری امنیت پایدار تقویت دانشگاه و آموزش نیروی انسانی کارآمد می باشد.
دکتر میرصادقی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده ضمن تشکر از دکتر رجایی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان به لحاظ توجه و عنایت ویژه به این واحد دانشگاهی گفت: خدا را شاکر و سپاسگزاریم که بار سنگین امانت مسئولیت دانشگاه را در حالی واگذار می کنم که هیچ گونه کوتاهی در ادای امانت نداشته ام.
درپایان این مراسم دکتر دین محمدی رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده ضمن تشکر از دکتر میرزاده ، دکتر رجائی و همکاران ایشان و همچنین آقای دکتر بیگدلی، نماینده شهرستان و آقای فتحی، فرماندار خدابنده، تاکید کردند که با پیگیری جدی، مشکلات دانشگاه را برطرف خواهند کرد و نسبت به تأسیس رشته های جدید و راه اندازی شرکتهای دانش بنیان برای عدم نیاز به شهریه دانشجویی اقدامات اجرایی لازم را به عمل خواهند آورد. در پایان نیز از تلاش های صادقانه دکتر میرصادقی در دوران ۴ ساله مدیریت تقدیر و تشکر نمود.

                   

 

                   موضوع : اخبار
نویسنده : مدیریت دانشگاه
تاریخ ارسال : Tuesday, 18 September , 2018 ساعت ۹:۲۹
کد مطلب : 248
بازدید : 1,056 views

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده تعلق دارد.
Copyright © 2015