برگزاری نشست تخصصی و تعاملی بین اساتید و نیروی انتظامی شهرستان خدابنده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده
شنبه , ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷
 

برگزاری نشست تخصصی و تعاملی بین اساتید و نیروی انتظامی شهرستان خدابنده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده
نشست تخصصی و تعاملی بین اساتید و نیروی انتظامی شهرستان خدابنده روز سه شنبه مورخ ۹۴/۰۷/۱۴ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده برگزار شد .

در ابتدای این جلسه دکتر میرصادقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده ضمن تبریک هفته گرامیداشت نیروی انتظامی  و تقدیر و تشکر از همکاری نیروی انتظامی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد خدابنده اظهار داشتند :
امروزه پلیس در جامعه با جلب اعتماد عمومی ارتباط نزدیک و تعاملی مناسب با مردم ایجاد کرده است.
دکتر میرصادقی ؛ به بررسی تاریخی روند تحولات و نقش پلیس در جامعه پرداخت و نقش پلیس در مرحله حاضر را دوره مشارکت دانست و برگزاری این جلسه را نمودی از مشارکت بین مردم و پلیس دانست.
در ادامه مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بیگدلو از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خد ابنده ؛ ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشتند :
امنیت در سایه دانش ، فهم و آگاهی ایجاد می شود . ایشان با اشاره به شهرهای ناامن جهان ، علت آن را نادانی ، جهل و عدم آگاهی دانسته و حل آن را آگاه کردن جامعه و تربیت نسل فهیم دانستند.
این مدرس دانشگاه اظهار داشتند : اسلام نیز به این مقوله اشاره داشته و کسب علم و دانش را  حتی اگر در چین باشد لازم و واجب دانستند.
در ادامه سرهنگ خلیلی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خدابنده ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این جلسه در دانشگاه آزاد اسلامی خدابنده اظهار داشتند :
رویکرد ناجا امروز یک رویکرد علمی است و اگر نیروی انتظامی بتواند در ماموریت های خودش آگاه سازی ، همکاری و مشارکت مردم را داشته باشد موفق خواهد بود.
سرهنگ خلیلی : به بررسی روند ادغام نیروهای سه گانه در قالب نیروی انتظامی پرداخته و نتیجه آن را عملکرد بهتر و اقتدار در کنار امنیت دانست.
فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خدابنده در ادامه به نقش دانشگاهها در امنیت جامعه پرداخت و به لزوم استفاده از نظرات و تفکرات دانشگاهیان در ایجاد امنیت تاکید نمود.
سرهنگ خلیلی ، به اطلاع رسانی و آگاه سازی دانشجویان اشاره و بر همیاری و همکاری دانشگاهیان با نیروی انتظامی تاکید نمودند.
در ادامه جلسه اساتید دانشگاه ، نظرات و دیدگاههای خود را درباره معظلات اجتماعی و نقش پلیس در پیشگیری و نحوه برخورد بیان داشته و فرماندهی نیز به مطالب طرح شده پاسخ دادند.

entezam2

entezamموضوع : اخبار
نویسنده : مدیریت دانشگاه
تاریخ ارسال : Saturday, 16 February , 2019 ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب : 18
بازدید : 1,202 views

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت به دانشگاه آزاد اسلامي واحد خدابنده تعلق دارد.
Copyright © 2015